Gruppo Carli - RWE-Trade Z ogromną przyjemnością informujemy,

że RWE-TRADE została wyłącznym przedstawicielem

Gruppo Carli na Polskę w zakresie oferowanej przez nią produkcji.

 

100% włoskiej zielonki od 1960 r.

Gruppo Carli jest działającą od 1960 r. firmą rodzinną prowadzącą działalność w zakresie uprawy, przetwórstwa i sprzedaży wysokiej jakości zielonek. Zatrudniająca ponad 200 pracowników w 4000 gospodarstw rolnych, angażuje ponad 20 000 osób w pracę grupy.

http://www.rwe-trade.com/wp-content/uploads/2013/12/100-italian-forage-300x75.png

Produkty Gruppo Carli powstają na ponad 15 000 hektarach upraw w regionach Emilia Romagna, Marche i Lazio. Powie-rzchnię pól można porównać do pasa o szerokości 4 m, otaczającego ziemię wokół równika.

Grupa coraz szerzej interesuje się gospodarką organiczną od zielonki po zboża i od pasz dla zwierząt po konsumpcję dla ludzi, przy zastosowaniu wyłącznie własnego gazu, biomasy pochodzenia roślinnego  oraz energii fotowoltaicznej stosowanych w procesach produkcyjnych i suszeniu, bez emisji szkodliwych gazów. W celu umocnienia związków z naturą, Gruppo Carli stworzyła w szczególnie dogodnych miejscach oazy środowiskowe, mające na celu promowanie lokalnej fauny i flory.

Produkty Gruppo Carli są znane i cenione na całym świecie: doświadczenie w przemyśle, znajomość biznesu i innowacyjne technologie sprzyjały istotnej ekspansji zarówno lokalnej, jak i międzynarodowej. Główne rynki to Europa i kraje poza UE, takie jak Środkowy Wschód, Afryka Północna i Daleki Wschód.

Stosuj produkty Gruppo Carli by móc dzielić się z hodowcami pasją do ich pracy.

http://www.rwe-trade.com/wp-content/uploads/2013/12/100-znajomosci-rynku-pasz.png

Firma RWE -Trade sp. z o.o. działa na styku sektorów oleochemicznych, energetycznych, paszowych dostarczając surowce wykorzystywane do produkcji w poszczególnych sektorach.

Siedziba firmy mieści się Goleniowie, tutaj też znajduje się jej biuro handlowe. Nadzór jakościowy w naszej firmie prowadzi  AMT-Quality Sp. z o.o.

Pobierz katalog GruppoCarli RWE Trade EN PL